जसपाका नेताहरु अझै आयोगमै, प्रतिनिधिसभातर्फ समानुपातिकमा सुशीला श्रेष्ठको नाम एक नम्बरमा

person explore access_timeअसोज ३, २०७९ chat_bubble_outline0

जनता समाजवादी पार्टी नेपालका नेताहरु प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभाको समानुपातिक उम्मेदवारको बन्द सूची बुझाउनका लागि अझै निर्वाचन आयोगमै छन् । स्रोतका अनुसार उक्त पार्टीले प्रतिनिधिसभातर्फ समानुपातिक उम्मेदवारमा सुशीला श्रेष्ठ, प्रकाश अधिकारी, रणध्वज लिम्बु लगायतको नाम प्राथमिकतामा राखेको छ ।


त्यस्तै प्रदेश सभातर्फ समानुपातिक उम्मेदवारमा मनिष सुमनलगायतका नाम प्राथमिकतामा राखिएको छ । प्रदेशसभामा २२० जनाको नाम बुझाइएको छ, त्यसमध्ये ४३ जना मधेश प्रदेशबाट नै राखिएको स्रोतले जनाएको छ । सुशीला श्रेष्ठ जसपाका संघीय परिषद् अध्यक्ष अशोक राईकी श्रीमती हुन् । प्रकाश अधिकारी जसपा पार्टी केन्द्रीय कार्यालयका प्रमुख सचिव हुन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।