दीपाको नयाँ गीत ‘भन कति माया गछौँ मलाई’ सार्वजनिक

person explore access_timeअसोज ३, २०७९ chat_bubble_outline0

गायिका दीपा लामाको नयाँ गीत ‘भन कति माया गर्छाै मलाई’ सार्वजनिक भएको छ । गीतमा गायिका लामालाई उत्तमजंग लिम्बुले स्वरमा साथ दिएका छन् । गीतको भिडियोमा पदम गुरुङ र रिया पुन गुरुङको प्रेम र रोमान्स देखाइएको छ । भिडियो कुशल श्रेष्ठले निर्देशन गरेका हुन् ।


निर्देशक श्रेष्ठकै सम्पादन रहेको गीतका शब्द बिनोद गुरुङ र संगीत उत्तमजंग लिम्बुको छ । सञ्जय शाहको एरेन्ज रहेको गीतको भिडियोमा दीपिका श्रेष्ठको कोरियोग्राफी छ । भिडियोको छायांकन गहेन्द्र शाक्यले गरेका हुन् । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।