प्रसाईंको बालगीत ‘पढौँ–पढौँ हामी साना नानी’ सार्वजनिक

person explore access_timeअसोज २, २०७९ chat_bubble_outline0

लामो समयदेखि शिक्षा क्षेत्रमा सक्रिय रमेश प्रसाईको शब्द सिर्जनामा ‘पढौँ–पढौँ हामी साना नानी...’ बोलको बालगीत सार्वजनिक गरिएको छ । गायिका श्रेया राईको स्वर र कर्णराज राईको संगीतमा सो बालगीत सार्वजनिक गरिएको हो । 


गीतमा बालबालिकाले विद्यालयमा पढेर राम्रा राम्रा कुरा सिक्दै देश विकासमा लाग्नुपर्ने सन्देश दिइएको छ । ​ बालबाटिका इन्टरनेशनल स्कुलका अध्यक्षसमेत रहेका प्रसाईँले सधैँ बालबालिकासँग निकट हुँदा उत्पन्न भएको भावनालाई आफूले गीतमा उतारेको बताए । गीत हेर्नुहोस्

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।