कर्णाली प्रदेशमा १४०३ मतदान केन्द्र कायम

person explore access_timeअसोज २, २०७९ chat_bubble_outline0

४ मंसिरमा हुने प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभाको चुनावमा कर्णाली प्रदेशमा एक हजार चारसय तीन मतदान केन्द्र कायम गरिएको छ । सबैभन्दा बढी सुर्खेतमा मतदान केन्द्र कायम रहेका छन् भने सबैभन्दा कम हुम्लामा रहेको छन् ।


सल्यानमा दुईसय दुई मतदान केन्द्र कायम गरिएको छ भने मतदान स्थलको संख्या एकसय १७ रहेको छ । यस्तै, डोल्पामा ६६ केन्द्र, ६६ स्थल रहेका छन् । मुगुमा ६६ केन्द्र रहेका छन् भने स्थल ६४ कायम गरिएको छ । जुम्लामा एक सय ६ केन्द्र, स्थलको संख्या ८३ रहेको छ ।कालिकोटमा एकसय २३ केन्द्र र एकसय तीन स्थल कायम गरिएको छ । हुम्लामा ५९ केन्द्रमा ५८ वटा स्थल, जाजरकोटमा एक सय ४२ केन्द्र रहेकामा ८८ स्थल, दैलेखमा दुईसय सात केन्द्र रहेकामा एक सय ३९ स्थल कायम गरेको निर्वाचन आयोगले जनाएको छ । सुर्खेतमा दुई सय ९३ केन्द्र र एक सय ३९ स्थल कायम भएको छ । रुकुम पश्चिममा एक सय ३९ केन्द्र र ७६ स्थल रहेका छन् । कर्णालीमा जम्मा मतदान स्थल नौ सय ३३ र मतदानस्थल एक हजार चारसय तीन कायम गरेको आयोगले जनाएको छ । यस प्रदेशमा २४ वटा प्रदेशसभा निर्वाचन क्षेत्र र १२ वटा प्रतिनिधिसभा क्षेत्र छन् । यहाँ महिला र पुरुष गरी १० लाख आठ हजार तीनसय चार जना मतदाता छन् । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।