फिल्म ‘अन्तिम संस्कार’को छायांकन सुरु

person explore access_timeअसोज २, २०७९ chat_bubble_outline0

फिल्म ‘अन्तिम संस्कार’ को छायांकन सुरु भएको छ । फिल्मको छायांकन शुक्रबारदेखि हिमाली जिल्ला मुस्ताङबाट सुरु भएका हो । शाही प्रोडक्सन नेपाल प्रालिको ब्यानरमा निर्माण हुने फिल्म मुस्ताङको जोमसोम, मार्फा, कागबेनी र मुक्तिनाथ क्षेत्रमा ४० दिनसम्म छायांकन हुनेछ छ । 


सांस्कृतिक तथा सामाजिक कथावस्तुमा निर्माण हुन लागेको फिल्ममा विजय लामा, दीया पुन, कृष्णभक्त महर्जन, यमनराज उप्रेती, श्याम राई, सारदा गिरी, त्रिचु राई, सुस्मिता गिरी, दिग्गज खत्री लगायतको अभिनय रहनेछ । विनोद सुवेदी खत्री फिल्मका निर्माता हुन् ।प्रदीप शाहीको निर्देशनमा बन्न लागेको फिल्मको छायाँकारमा बाबु श्रेष्ठ छन् । फिल्म डेढ करोडको लागतमा निर्माण हुने निर्माता खत्रीले जानकारी दिए । केही साता अगाडि रिलिज भएको फिल्म ‘गोर्खा : बिनिथ द ब्रेभरी’ निर्देशक शाहीले नै निर्देशन गरेका थिए । 
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।