फोटोफिचर

अतिक्रमणमा परेको टुकुचा आसपासका दृश्य नियाल्दा....

person explore access_timeभदौ ३१, २०७९ chat_bubble_outline0

काठमाडौं महानगरपालिकाभित्र अतिक्रमित क्षेत्र खाली गराउने तथा मापदण्ड विपरीतका संरचना भत्काउने कामले तीव्रता पाएको छ । सोही क्रममा टुकुचा खोला अतिक्रमण गरी हात्तीसार तथा कमलादी क्षेत्रमा बनाइएका संरचनाहरु यतिबेला काठमाडौं महानगरको निशानामा परेका छन् ।


बिहीबार हात्तीसारस्थित जय नेपाल सिनेमा हल परिसरमा काठमाडौं महानगरपालिकाले वर्षौंदेखि भूमिगत बनाइएको टुकुचा खोला पत्ता लगाएको छ । सो क्षेत्रमा पाँच सय मिटरभन्दा बढी लम्बाइमा टुकुचा खोलालाई भूमिगत बनाएर खोलामाथि भौतिक संरचना निर्माण गरिएको पाइएको छ । 

यस्तै हलका मालिक अशोक राणाले हलभित्रको खोलाको संरचनाबारे आफू अनभिज्ञ रहेको प्रतिक्रिया दिए । शुक्रबार टुकुचा खोला अतिक्रमणमा परेको क्षेत्र आसपासका दृश्यलाई रातोपाटीले क्यामेरामा कैद गरेको छ ।

 हेर्नुहोस् तस्बिरहरु–

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।