लोकसेवा आयोगका सूचना : लिखित परीक्षाको नतिजादेखि सिफारिससम्म

person explore access_timeभदौ २९, २०७९ chat_bubble_outline0

लोकसेवा आयोगले विभिन्न विज्ञापनमा लिएको लिखित परीक्षाको नतिजा सार्वजनिक भएको छ । आयोगले एक सूचनामा मार्फत सफल उम्मेदवारहरूलाई सामूहिक परीक्षण र अन्तरवार्ताका लागि बोलाएको छ । यस्तै आयोगले सबै परीक्षामा उत्तीर्ण भएका उम्मेदवारलाई नियुक्तिका लागि सिफारिस समेत गरेको छ । 
सूचनाहरु हेर्नुहोस्ः


कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।