मदन कृष्णको स्वर तथा अभिनयमा ‘माया रोपे माया फल्छ’

person explore access_timeभदौ २६, २०७९ chat_bubble_outline0

वरिष्ठ कलाकार मदनकृष्ण श्रेष्ठको स्वर तथा अभिनय रहेको नयाँ गीत ‘माया रोपे माया फल्छ’ दर्शक तथा स्रोतामाझ आएको छ । गीतकार प्रमोद भट्टराई ‘प्रतीक’को शब्द रहेको गीतमा कृति न्यौपाने (दिवाकर शर्मा) ले संगीत दिएका छन् । पुरुषोत्तम सुवेदी गीतका संगीत संयोजक रहेका छन् । 


कृष्णदेव रुपाखेतीले निर्देशन गरेको गीतको भिडियोमा कलाकार श्रेष्ठले जीवन्त अभिनय गरेका छन् । अभिनयमा उनलाई निक शर्मा, रिचा थापा तथा बालकलाकार अर्नव घिमिरेले साथ दिएका छन् ।उत्सव दाहालको छायांकन, विकास ज्ञवालीको सम्पादन रहेको भिडियोमा सुनिल क्षेत्रीको कोरियोग्राफी छ । भिडियोका निर्देशक कृष्णदेव रुपाखेतीले भिडियोमा एउटा पारिवारिक कथावस्तुलाई समावेश गरेको बताए ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।