महिला साफ : भेन्यु मेनेजरबाट चन्दको राजीनामा​

person explore access_timeभदौ १३, २०७९ chat_bubble_outline0

महिला साफ च्याम्पियनसिपको भेन्यु मेनेजर रबिन्द्र चन्दले राजीनामा दिएका छन् । प्रतियोगिता सुरु हुन करिब एक साता बाँकी रहँदा भेन्यु मेनेजरबाट चन्दले राजीनामा दिएका हुन् । 


अखिल नेपाल फुटबल संघको साउन २६ गते बसेको बैठकले साफको भेन्यु मेनेजरमा कार्यसमिति सदस्य चन्दलाई नियुक्त गरेको थियो । चन्दले ई–मेलमार्फत अध्यक्ष (पंकजविक्रम नेम्वाङ),  महासचिव किरण राई र साफ महिला च्याम्पियनसिप आयोजक समितिका संयोजक (वीर बहादुर खड्का)लाई ‘सिसी’ गरेर आइतबार राजीनामा दिएको एन्फा स्रोतले रातोपाटीलाई भन्यो । चन्द असार ६ गते सम्पन्न एन्फाको निर्वाचनमा नेम्वाङकै प्यानलबाट सदस्यमा निर्वाचित भएका थिए ।
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।