वाईसीएलको राष्ट्रिय भेलाको सम्पूर्ण तयारी पुरा

person explore access_timeभदौ २, २०७९ chat_bubble_outline0

शुक्रबार र शनिबार हुने माओवादी केन्द्रको भ्रातृ संगठन वाईसीएल नेपालको राष्ट्रिय सम्मेलनको सम्पूर्ण तयारी पूरा भएको छ । बिहीबार पत्रकार सम्मेलन गरेर वाईसीएलले भेलाको सम्पूर्ण तयारी पूरा भएको जानकारी दिएको हो ।


राष्ट्रिय सभागृहमा हुने सम्मेलनको उद्घाटन माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष प्रचण्डले गर्ने उद्घाटन गर्ने कार्यक्रम रहेको छ । यस्तै भेला उद्घाटन सत्र, बन्द सत्र र समापन सत्र गरी तीन सत्रमा अघि बढ्ने संयोजक सुमन देवकोटाले जानकारी दिए । बन्दसत्रमा संगठनको विगतका कामहरुको सिंहावलोकन, क्रान्तिकारी युवा आन्दोलनको नीति तथा कार्ययोजनामा छलफल गरी समग्र कार्यदिशा तय गरिने उनको भनाइ छ । यस्तै अवको युवा आन्दोलन परम्परागत नभइ रोजगार, स्वरोजगार निर्माण, श्रम र उद्यमशीलतामा जोड गरिने पनि उनको भनाइ छ । भेलाले विधानअनुसार केन्द्रीय समिति र पदाधिकारी सर्वसम्मत निर्वाचित गरिने उनको भनाइ छ ।
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।