जनमोर्चाकी सांसद पौडेलले गरिन् नागरिकता विधेयकको विपक्षमा मतदान

person explore access_timeभदौ २, २०७९ chat_bubble_outline0

सत्ता गठबन्धन दल राष्ट्रिय जनमोर्चाकी सांसद दुर्गा पौडेलले नागरिकता विधेयकको विपक्षमा मतदान गरेकी छन् । बिहिबार प्रतिनिधिसभामा विधेयकमाथि भएको मत विभाजनका क्रममा उनले विपक्षमा मतदान गरेकी हुन् । 


मत विभाजनको क्रममा सभामुखको दायाँतर्फ पक्षका सांसदलाई दस्तखत गर्न र बायाँतर्फ विपक्षका सांसदलाई दस्तखतको व्यवस्था थियो । सांसद पौडेलले बायाँतर्फ गएर दस्तखत गरेकी हुन् । १९५ जना सांसद उपस्थित रहेको प्रतिनिधि सभामा नागरिकता विधेयकको पक्षमा १३५ सांसद र विपक्षमा ६० सांसदले मतदान गरेका छन् । नागरिकतासम्बन्धी पहिलो संसोधन विधेयक २०७९ बहुमतले पारित भएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।