सार्वजनिक बिदाको दिनमा समेत आयोग र अन्तर्गतका कार्यालय खुला रहने

person explore access_timeभदौ २, २०७९ chat_bubble_outline0

मंसिर ४ गते आइतबारका दिन एकै चरणमा सम्पन्न हुने प्रतिनिधि सभा सदस्य तथा प्रदेश सभा सदस्य निर्वाचनसम्बन्धी कामको चापका कारण निर्वाचन आयोग सार्वजनिक बिदाको दिन समेत खुला हुने भएको छ । 


नियमित रूपमा सम्पादन गरी निर्धारित मितिमा नै निर्वाचनलाई स्वच्छ, स्वतन्त्र, निष्पक्ष, विश्वसनीय, भयरहित र मितव्ययी रूपमा सम्पन्न गर्न, गराउन आयोगको केन्द्रीय कार्यालयसहित प्रदेश निर्वाचन कार्यालय (७) तथा जिल्ला निर्वाचन कार्यालय (७०) सार्वजनिक बिदाका दिनहरूमा समेत खुला रहने आयोगले बिहीबार जारी गरेको विज्ञप्तिमा उल्लेख छ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।