आर्यनको फिल्म ‘सायरा’ बलिउडका देसाईले निर्देशन गर्ने

person explore access_timeभदौ २, २०७९ chat_bubble_outline0

अभिनेता आर्यन सिग्देलको मुख्य भूमिका रहने फिल्म बलिउडका निर्देशक विशाल देसाई निर्देशन गर्ने भएका छन् । निर्माता रघु परियार र बलिउड निर्देशक विशाल बीच बिहीबार फिल्म निर्देशन विषयमा सम्झौता भएको छ ।  मुम्बईमा फिल्म सम्झौता भएको हो ।


‘हाम्रो फिल्म गर्न उहाँ तयार हुनुभयो । बलिउडको उहाँको अनुभवले नेपाली फिल्मको मेकिङ उत्कृष्ट हुने विश्वास छ । उहाँले हामीलाई गर्नुको ट्रष्टले निकै खुसी मिलेको छ’ मुम्बईमा रहेका निर्माता रघुले भने । निर्देशक देसाईले पनि नेपाली फिल्म गर्न पाउँदा उत्साहित भएको बताए । उनले भने, ‘नेपाल र भारतको सम्बन्ध निकै प्रगाढ छ । साँस्कृतिक दृष्टिकोणले पनि हामी नजिक छौँ । नेपाली फिल्मको अफर आएकोले यसपटक गर्न रेडी भएको हुँ ।निर्देशक देसाईले वीरगति र ढोलकी नामक फिल्म निर्देशन गरिसकेका छन् । यस्तै उनले ‘कामिनी दामिनी’ नामका टिभी सिरियल समेत निर्देशन गरे ।  फिल्म कम्पनी डीबीआर मिडिया एण्ड मुभिज प्रालिले निर्माण गर्न लागेको हो । फिल्मको छायाङ्कन आगामी दशै पछि सुरु हुनेछ । फिल्ममा अभिनेताको रुपमा आर्यन सिग्देल केहि अगाडि मात्र अनुबन्धित भएका हुन् । फिल्म कम्पनी डीबीआर मिडिया एण्ड मुभिज प्रालिले निर्माण गर्न लागेको हो । फिल्मको छायाङ्कन आगामी दशै पछि सुरु हुनेछ । फिल्मको ९० प्रतिशत छायाङ्कन अष्ट्रेलिया र १० प्रतिशत नेपालमा हुनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।