जसपा बैठकमा अध्यक्षको प्रस्तावमाथि छलफल सुरु

person explore access_timeभदौ २, २०७९ chat_bubble_outline0

जनता समाजवादी पार्टी नेपालको राजनीतिक समितिको बैठक जारी छ ।  हिजोदेखि सुरु भएको राजनीतिक समितिको बैठकमा सो पार्टीका अध्यक्ष उपेन्द्र यादवले प्रस्तुत गरेको राजनीतिक तथा सांगठनिक प्रस्तावमा छलफल भएको छ । 


चुनावको तयारी, उम्मेदवारको मापदण्ड, उम्मेदवार चयन गर्ने प्रकृया, विभिन्न विभाग गठन, प्रदेश तथा विभिन्न राष्ट्रिय समितिको इन्चार्ज, सहइन्चार्ज चयनलगायतका प्रस्ताव गरिएको छ । सोही प्रस्तावमाथि छलफल सुरु भएको जसपा राजनीतिक समितिका सदस्य सीपी सिंहले बताए । छलफलमा पाँच दलीय गठबन्धनको औचित्य, पाँच दलीय गठबन्धनले अगामी चुनावमा जसपालाई हुने फाइदा, बेफाइदाको विषयमा पनि चर्चा भइरहेको छ । साथै महन्थ ठाकुर नेतृत्वको लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी र जसपाबीच गठबन्धनको सम्भावनाको बारेमा पनि नेताहरुले आआफ्नो धारणा राखिरहेका छन् ।    
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।