शेखरले बुधबार विहान अनुपम फुडल्याण्डमा बोलाए जनप्रतिनिधिलाई

person explore access_timeसाउन ३१, २०७९ chat_bubble_outline0

नेपाली काँग्रेसका नेता शेखर कोइरालाले काठमाडौंमा उपलब्ध काँग्रेसबाट निर्वाचित जनप्रतिनिधिका लागि चियापान तथा भेटघाट कार्यक्रम राखेका छन् । नेता कोइराला बुधबार विहान ८ बजे बत्तीसपुतलीस्थित अनुपम फुडल्याण्डमा चियापान तथा भेटघाट कार्यक्रम आयोजना गरेको उनको सचिवालयले जनाएको छ ।


स्थानीय निर्वाचनमा काँग्रेसबाट निर्वाचित जिल्ला समन्वय समितिका प्रमुख, उपप्रमुख तथा पालिका प्रमुख र उपप्रमुख साउन ३० र ३१ गते अभिमुखीकरण कार्यक्रममा लागि काठमाडौंका थिए । अभिमुखीकरण कार्यक्रममा सकिएको भोलिपल्ट कोइरालाले उनीहरुसँग चियापान तथा भेटघाट कार्यक्रम  राखेका हुन् ।प्रधानमन्त्री तथा काँग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवाले भने जनप्रतिनिधिलाई सोमबार रात्रिभोज दिएका थिए । अभिमुखीकरण कार्यक्रम भएको स्थान ललितपुरको हेरिटेज गार्डेनमा देउवाले रात्रिभोज दिएका थिए ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।