नेपाली मुद्रा ६.६४ प्रतिशतले अवमूल्यन

person explore access_timeसाउन ३१, २०७९ chat_bubble_outline0

गएको एक वर्षमा अमेरिकी डलरसँग नेपाली रुपैयाँ ६.६४ प्रतिशतले अवमूल्यन भएको छ । आर्थिक वर्ष २०७८/७९ को अन्तिम वित्तीय रिपोर्ट सार्वजनिक गरेको राष्ट्र बैंकले यस्तो तथ्याङ्क सार्वजनिक गरेको हो । 


२०७८ असार मसान्तको तुलनामा २०७९ असार मसान्तमा अमेरिकी डलरसँग नेपाली रुपैयाँ ६.६४ प्रतिशतले अवमूल्यन भएको छ । अघिल्लो वर्ष नेपाली रुपैयाँ १.१ प्रतिशतले अधिमूल्यन भएको थियो । २०७९ असार मसान्तमा अमेरिकी डलर एकको खरिद विनिमय दर १२७.५१ रुपैयाँ पुगेको छ । यस्तो विनिमयदर २०७८ असार मसान्तमा १ अमेरिकी डलर बराबर ११९.०४ रुपैयाँ रहेको थियो ।
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।