टुकल र कोन्टेमाथि कारबाही अघि बढाइयो

person explore access_timeसाउन ३१, २०७९ chat_bubble_outline0

आइतबार प्रिमियर लिगमा चेल्सी र टोटनहमको खेलमा मैदानमा नै भिड्न पुगेका दुई टोलीका प्रशिक्षक थोमस टुकल र एन्टोनियो कोन्टेमाथि एफएले कारबाही प्रक्रिया अघि बढाएको छ । दुईजना प्रशिक्षकले खेलमा रातो कार्डसमेत पाएका थिए । उनीहरूलाई अगस्त १८ सम्म सफाइ पेस गर्ने मौका दिइएको छ । 


त्यस्तै, एफएले टुकलले खेलपछि रेफ्री एन्थोनी टेलरमाथि लगाएको आरोपको बारेमा अनुसन्धान सुरु गरेको छ । जर्मन प्रशिक्षकले टेलर अब आइन्दा चेल्सीको खेलमा रेफ्री बन्न नहुने बताएका थिए । स्पर्सले पहिलो गोल गर्दा टेलरले रोड्रिगो बेन्टान्करले काई हाभर्टजमाथि फल गरेको नदेखेकोमा टुकल रुष्ट थिए । यस घटनाले दुई प्रशिक्षकबीच भनाभन भएको थियो । जसमा दुवैले पहेँलो कार्डसमेत पाएका थिए ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।