राप्रपा नेपाल साझा घर हो, सबैलाई ‘स्पेस’ छ :  महामन्त्री बर्तौला

person explore access_timeसाउन ३०, २०७९ chat_bubble_outline0

राप्रपा नेपालका महामन्त्री राजाराम बर्तौलाले राप्रपा नेपाललाई सबै नेपालीको साझा घर बनाउनु पर्नेमा जोड दिएका छन् । उनले पार्टीमा विचारका आधारमा निषेध नगरिने भन्दै सबैलाई ‘स्पेस’ रहेको बताए । राष्ट्रिय युवा मोर्चा नेपालद्वारा आज आयोजित एक कार्यक्रममा बोल्दै उनले राप्रपा नेपाल सकारात्मक परिवर्तनको निमित्त जनताको मन मष्तिष्कको बदल्ने आन्दोलनको नेतृत्व गरिरहेको बताए ।


उनले आगामी निर्वाचनमा राप्रपा नेपाललाई राष्ट्रिय पार्टी बनाउन युवाहरुको महत्त्वपूर्ण भूमिका र जिम्मेवारी रहने विचार ब्यक्त गरे । परिवर्तनका सम्वाहक शक्ति युवाहरुले अहिले मुलुकमा विद्यमान रहेको चरम भ्रष्टाचार , कुशासन, महङ्गी, बेरोजगारीको विरुद्धमा आवाज उठाउँदै र अहिलेको राजनीति प्रणाली परिवर्तन गर्न अग्रसर हुनुपर्ने वताए ।युवा मोर्चाका अध्यक्ष नगेन्द्र देउजाले राप्रपा नेपालको गति रोक्ने खोज्ने षडयन्त्रलाई परास्त गर्दै पार्टीलाई राष्ट्रवादी प्रजातान्त्रिक शक्तिको रुपमा स्थापित गराई छाड्ने दृढता ब्यक्त गरे । भेलाले रविन उप्रेतीको अध्यक्षतामा ३५ युवा मोर्चा सिन्धुपाल्चोक जिल्ला समिति चयन गरेको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।