एनएसएल टिमले आयोजकलाई भने–एन्फासँग सम्झौता  टुङ्ग्याउनुस् हामी  तयारी थाल्छौं

person explore access_timeसाउन ३०, २०७९ chat_bubble_outline0

नेपाल सुपर लिग (एनएसएल) का टिमहरूले अखिल नेपाल फुटबल संघ (एन्फा) र आयोजक नेपाल स्पोर्ट्स एम इभेन्ट म्यानेजमेन्टसँगको सम्झौता टुङ्ग्याएपछि मात्र तयारी थाल्ने बताएका छन् । आज एनएसएल र क्लबका पदाधिकारीसँगको बैठकले एन्फाले दिएको मितिमा प्रतियोगितामा भाग लिन तयार भएको तर, त्यसका लागि पहिले सम्झौता पूरा हुनु पर्ने बताएका थिए । 


‘क्लबहरू प्रतियोगिताका लागि सकरात्मक छन् । उनीहरुले पहिलो एन्फासँग सम्झौता टुङ्ग्याउन भनेका छन् । सम्झौता सकिसकेपछि एन्फाले दिएको मितिमा प्रतियोगितामा भाग लिन भनेका छन्,’ नेपाल स्पोर्ट्स एण्ड इभेन्ट म्यानेजमेन्टका सीईयो सुदीप शर्माले रातोपाटीसँग भने । एन्फाको बुधबार बसेको कार्यसमिति बैठकले असोज २३ देखि मङ्सिर २ गतेसम्म एनएसएल आयोजनाका लागि मिति तय गरेको थियो । उक्त मितिमा आयोजकले प्रतियोगिता गर्न तयार भएको बताएको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।