समाचार

नागरिकता विधेयकमा राष्ट्रपतिको सन्देशको नालीबेली (पूर्णपाठसहित)

person explore access_timeसाउन ३०, २०७९ chat_bubble_outline0

राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले प्रतिनिधिसभाका सभामुख अग्नि सापकोटाबाट प्रमाणित भइ प्रमाणीकरणका लागि पेश भएको नागरिकता ऐन, २०६३ लाई संशोधन गर्न बनेको विधेयकका फिर्ता गर्दै ती विषयका सवाललाई बुँदागत रुपमा उल्लेख गरेकी छन् ।


राष्ट्रपतिले विधेयकबारे संघीय संसदमा पुनः गहन अध्ययन, छलफल, विमर्श र विश्लेषणसहित पुनर्विचार हुन वाञ्छनीय भएकाले विधेयक फिर्ता पठाइएको राष्ट्रपति कार्यालयले जनाएको छ । ‘प्रतिनिधिसभा मार्फत सम्मानित संघीय संसदसमक्ष जानकारी अध्ययन र विमर्शका लागि सन्देश’ शीर्षकमा राष्ट्रपतिले ७ बुँदामा उल्लेख गरेकी छन् । यस्तै संसदसमक्ष ध्यानाकर्षण गराउँदै राष्ट्रपतिले ८ बुँदामा आफ्नो कुरा राखेकी छन् ।राष्ट्रपतिको सन्देशको नालीबेली पूर्णपाठमा हेर्नुहोस्:कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।