मोदीले भने, ‘म भित्र ठूलो पीडा छ, यो व्यक्त नगरी बस्न सक्दिनँ’

person explore access_timeसाउन ३०, २०७९ chat_bubble_outline0

भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीले आफूभित्र ठूलो पीडा भएको बताएका छन् । स्वतन्त्र दिवसको अवसरमा लाल किल्लाबाट देशको नाममा गरिएको सम्बोधनमा उनले यसो भनेका हुन् ।


७५ औँ स्वतन्त्रता दिवसको अवसरमा उनले भने, ‘मेरो मनमा एउटा निकै ठूलो पीडा छ । म यो पीडा व्यक्त नगरी बस्न सक्दिनँ । यो लाल किल्लाबाट भन्ने विषयमा पनि नहुन सक्छ । तर मभित्रको यो पीडा मैले आफ्ना देशवासीलाई नभने अरु कसलाई भनुँला ?’मोदीले भने, ‘कुनै न कुनै कारणले हामीभित्र एउटा यस्तो विकृति आएको छ । हाम्रो बोलीचालीमा, हाम्रो व्यवहारमा, हाम्रा केही शब्दमा... हामी नारीको अपमान गर्छौँ । के हामी स्वभावले, संस्कारले, दैनिक जीवनयापनमा नारीलाई अपमानित गर्ने हरेक कुरासँग मुक्तिको संकल्प लिन सक्छौँ ?’मोदी थप्छन्, ‘नारीको गौरव राष्ट्रको सपना पूरा गर्ने निकै ठूलो पुँजी बन्ने वाला छ । त्यसैले मेरो यो तपाईंहरु सबैसँग आग्रह छ ।’

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।