ललितपुर महानगरद्वारा सडकका डिभाइडर परिवर्तन

person explore access_timeसाउन ३०, २०७९ chat_bubble_outline0

ललितपुर महानगरपालिकाले सडकमा रहेका सिमेन्टका डिभाइडर हटाएर प्लाष्टिकका डिभाइडर प्रयोगमा ल्याएको छ । 


महानगरका मेयर चिरिबाबु महर्जनको निर्देशनमा महानगर प्रहरीले डिभाइडर परिवर्तन गरेको हो । महानगरको सुन्दरता बढाउन र सडक दुर्घटनामा हुने क्षति कम गर्न डिभाइडर परिवर्तन गरिएको महानगरका मेयर महर्जनले बताए । नगर प्रहरीले सोमबार सिमेन्टका डिभाइडर हटाएर प्लाष्टिकका डिभाइडर प्रयोगमा ल्याएको हो ।  

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।