खलाचौरमा झोलुङ्गे पुल निर्माण हुँदा स्थानीयवासीलाई राहत

person explore access_timeसाउन २९, २०७९ chat_bubble_outline0

जुम्लाको चन्दननाथ नगरपालिका–७ स्थित देवल खलाचौरमा तिला नदीमा झोलुङ्गे पुल निर्माण हुँदा नगरपालिकाका स्थानीयवासीलाई आवतजात गर्ने निकै सहज भएको छ । 


नेपाल सरकारको संघीय मामिला तथा समान्य प्रशासन मन्त्रालय, स्थानीय पूर्वाधार विभाग सस्पेन्सन बृज डिभिजनबाट निर्मित सो पुल एक सय ९० मिटर स्पान र ५७ मेट्रिक टन भारवहन क्षमता भएको निर्माण व्यवसायी काग्री निर्माण सेवाले जनाएको छ । नगरपालिकाको विशेषगरी ७ र १० वडाका स्थानीयवासीलाई सो पुल भएर आफ्नो घर जान र आउनका लागि राहत पुगेको यहाँका स्थानीयवासी बताउँछन् । पुल नहुँदा तिला नदी पार गरेर एक गाउँबाट अर्को गाउँ जाने अवस्था थियो । अहिले पुल निर्माण भएपछि नगरपालिकाका सबै वडाका स्थानीयवासीलाई राहत पुगेको स्थानीयवासी वीरेन्द्र शाहीले जानकारी दिए ।
 
जिल्लाकै सबैभन्दा लामो पुल भनेर पनि उक्त पुल चिनिने गरेको छ । पुल निर्माण भएपछि जिल्लाका स्थानीयवासीको पुलमा फोटो खिच्नेदेखि टिकटक बनाउनेको भीडभाड हुने गरेको छ । सामाजिक सञ्जालमा सो पुलको फोटो सार्वजनिक भएपछि जुम्लाको भाइरल पुल भनेर पनि चिनिन्छ ।  कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।