अखिल क्रान्तिकारीको प्रश्न–हुबहु प्रश्नपत्रको प्रतिवेदन कहिले आउछ ?

person explore access_timeसाउन २९, २०७९ chat_bubble_outline0

माओवादी विद्यार्थी संगठन अनेरास्ववियु क्रान्तिकारीले त्रिभुवन विश्वविद्यालयमा हुबहु दोहोरिएको प्रश्नपत्र छानविनका लगि गठित समितिले आफ्नो प्रतिवेदन नबुझाएकोमा आपत्ति जनाएको छ। अनेरास्ववियु क्रान्तिकारी अध्यक्ष पञ्चा सिंहले विज्ञप्ति जारी गर्दै छानविनको नाममा दोषीलाई उन्मुक्ति दिन खोजिएको आरोप लगाएकी छन्।


‘एक महिना बितिसक्दा पनि हुबहु दोहोरिएको प्रश्नपत्र छानविन गर्न गठित समितीले आफ्नो प्रतिवेदन सार्वजनिक गरेको छैन। कतै छानविनको नाममा प्राविधिक त्रुटी भन्दै  दोषीलाई भित्रभित्रै उन्मुक्ति दिने षड्यन्त्र भैरहेको त छैन ?’  अखिल क्रान्तिकारीले विज्ञप्तिमा भनेको छ, ‘सत्य तथ्य बाहिर ल्याउन गठित समिती स्वयं कतै घटनालाई लुकाउने काम गरिरहेको त छैन ? आज छानविन समिती माथि नै छानविन गर्नु पर्ने डरलाग्दो अवस्था निर्माण हुन थालेको देखिन्छ।’व्यवस्थापन संकायको प्रश्नपत्र दोहोरिएको घटना छानबिनका लागि बनाइएको छानबिन समितिको प्रतिवेदन सत्य तथ्यसहित तत्काल  सार्वजनिक गर्न समेत अखिल क्रान्तिकारीले माग गरेको छ। ट्रान्स्कृप्ट ,प्रोभिजनल , माईग्रेसनको लागि देशका विभिन्न क्याम्पसबाट फेरि पनि त्रिभुवन विश्वविधालय धाउन पर्ने अवस्था रहिरहे  विश्वविद्यालयविरुद्ध आन्दोलन गर्ने समेत उसले चेतावनी दिएको छ। यसअघि आफूहरुले बुझाएको १८ बुँदे मागबारे पनि अखिल क्रान्तिकारीले ध्यानाकर्षण गराएको छ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।