अमेरिका पुगेपछि टू पिस स्वस्तिमा !

person explore access_timeसाउन २९, २०७९ chat_bubble_outline0

अभिनेत्री स्वस्तिमा खड्का यतिबेला अमेरिकामा छिन् । एक फेसन शोमा सहभागी हुन उनी त्यहाँ पुगेकी हुन् । फेसन शोको अलवा उनी अमेरिका घुमघाम समेत गरिरहेकी छन् । जसको जानकारी उनले सामाजिक सञ्जालबाट तस्बिर मार्फत गराएकी छन् ।


उनले इस्टाग्राममा हालै अमेरिकाको केही तस्बिर सार्वजनिक गरेकी छन् । जसमा उनी समुन्द्री तटमा रमाएको देख्न सकिन्छ । शो क्रममा उनले कालो रंगको टू पिस लगाएकी छन् । नेपाल रहँदा प्रायः राम्रो पहिरनमा देखिने उनी अमेरिका पुगेपछि राम्रैसँग खुलेकी छन् । अमेरिकाको विन्दास जीवनले पनि उनलाई छोएको तस्बिरबाट अनुमान लगाउन सकिन्छ ।

पछिल्लो समय चलेकी अभिनेत्री खड्काको केही अगाडि मात्र फिल्म ‘चिसो मान्छे’ सार्वजनिक भएको थियो । फिल्ममा उनी बाजुराकी एक महिलाको जीवनमा देखिएकी थिइन् । फिल्मले उनलाई चर्चा दिलाए पनि व्यवसायिक सफलता भने दिलाउन सकेन । 
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।