श्याम थापालाई एन्फामा स्वागत

person explore access_timeसाउन २९, २०७९ chat_bubble_outline0

अखिल नेपाल फुटल संघ एन्फाले भारतका लिजेन्ड फुटबल खेलाडी श्याम थापालाई स्वागत गरेको छ । एन्फाका वरिष्ठ उपाध्यक्ष वीरबहादुर खड्काले थापालाई स्वागत गर्दै नेपाली फुटबलमा थापाको योगदानका बारेमा चर्चा गरेका छन् ।


फुटबल खेलाडीसँगको अन्तरक्रियामा एन्फाका मानार्थ अध्यक्ष नरेन्द्र श्रेष्ठ, उपाध्यक्ष विराटजंग शाही, दावा लामा र दीपक खतिवडालगायत कार्यकारी समितिका सदस्यहरू तथा एन्फाका अन्य पदाधिकारीको पनि उपस्थिति रहेको थियो ।थापा नेपाली फुटबल टोलीका पूर्व प्रशिक्षक पनि हुन् । थापा नेपाली राष्ट्रिय फुटबल टोलीको  सन् २००६ देखि २००७ सम्म प्रशिक्षक रहेका थिए ।  कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।