‘युनाइटेडलाई नयाँ खेलाडीको खाँचो छ’

person explore access_timeसाउन २९, २०७९ chat_bubble_outline0

म्यान्चेस्टर युनाइटेडका मुख्य प्रशिक्षक एरिक टेन ह्यागले टिमलाई नयाँ खेलाडी आवश्यक रहेको बताएका छन् । शनिबार राति ब्रन्टफोर्डसँग ४–० गोलको हारपछि बोल्दै उनले टिममा अब नयाँ र स्तरिय खेलाडीको खोजी भएको बताए ।


‘हामीलाई नयाँ खेलाडी टिममा खाँचो छ । त्यसमा पनि स्तरिय खेलाडी । म खेलाडीलाई युनाइटेडमा ल्याउन प्रयास गर्नेछु,’  टेन ह्यागले भने ।उनले जब टिममा सबै कुराले साथ दिन्छ तब मात्र खेलहरु जित्न सकिने बताए । युनाइटेडले बाँकी खेलमा उत्कृष्ट प्रदर्शन गर्दै लयमा आउने उनको भनाइ छ ।‘सबै कुराले साथ दिए टिमले उत्कृष्ट प्रदर्शन गर्नेछ । युनाइटेड छिटै लयमा आउनेछ,’ उनले भने । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।