मिलानको विजयी सुरुवात

person explore access_timeसाउन २९, २०७९ chat_bubble_outline0

प्रिमियर लिग फुटबलमा एसी मिलानले विजयी सुरुवात गरेको छ । शनिबार राति भएको खेलमा एसी मिलानले उडीनेसेलाई ४–२ गोल अन्तरले हराएको हो । घरेलु मैदानमा भएको खेलमा मिलानलाई जित दिलाउन एन्टे रेविकले दुई गोल गरे । त्यस्तै थेओ हर्नान्डेज, ब्राहिम डिजाले एक–एक गोल गरे ।


उता उडिनेसेका लागि रोर्डीगो बेकाओ र आडाम मासिनाले एक–एक गोल गरे । साविकको विजेता एसी मिलानले विजयी सुरुवात गरेको छ । पहिलो खेलमा जित निकाल्दै ३ अंक जोडेको छ ।यता उडिनेसेले हारबाट प्रतियोगिताको सुरुवात गरेको छ ।​ आजनै भएको अर्काे खेलमा इन्टर मिलानले लेस्केलाई २–१ गोल अन्तरले हराउँदै प्रतियोगिताको सुुखद सुरुवात गरेको छ । कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।