छोरीको नाममा आएको पैसा समेत खाने सरकारले केही गर्दैन : रवि लामिछाने

person explore access_timeसाउन २८, २०७९ chat_bubble_outline0

राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका सभापति रवि लामिछानेले बेटीको नाममा पैसा खाएकाहरुमाथि छानविन हुनुपर्ने बताएका छन् । उनले मधेश प्रदेशमा भएका विभिन्न विकास निर्माणदेखि शिक्षा र स्वास्थ्य क्षेत्रमा सरकारले गरेको लगानीको समेत छानविन हुनुपर्ने बताए ।


शनिबार जनकपुरधाममा राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीको मधेश प्रदेश भेलालाई सम्बोधन गर्दै उनले प्रदेश सरकारले देखावटी रुपमा विकास निर्माणको काम गरेर मधेशीलाई ठग्न खोजेको आरोप लगाए । जनताका आधारभूत आवश्यकतालाई बेवास्ता गर्दै मधेश प्रदेश सरकार निकम्मा हुँदै गएको बताउँदै उनले प्रदेशमा ल्याइएका हरेक विकास निर्माणका कामबाट कमिसन खाएर काम भैरहेको आरोप लगाए ।छोरीको नाममा समेत पैसा खान पल्केको प्रदेश सरकारले जनताका लागि केही गर्छ भनेर सोच्नु नै गलत भएको उनको भनाई छ । राजनीति विना मुलुकमा परिवर्तन सम्भव नरहेकाले आफुले राजनीतिक यात्रा आरम्भ गरेको लामिछानेले बताए ।
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।