सुन्दरीजलबाट बागमतीमा खसेका युवकको उद्धार

person explore access_timeसाउन २८, २०७९ chat_bubble_outline0

काठमाडौँको सुन्दरीजलबाट बागमतीमा खसेका युवकलाई प्रहरीले उद्धार गरेको छ । शनिबार दिउँसो सुनसरी घर भएका २७ वर्षका सन्देश कार्की बागमतीमा खसेका थिए । स्थानीयले मानिस नदीमा खसेको सूचना दिएपछि पुगेको प्रहरीले उनलाई उद्धार गरेको जिल्ला प्रहरी परिसर काठमाडौँका एसपी दिनेशराज मैनालीले रातोपाटीलाई बताए । 


प्रहरी वृत्त बौद्धका डिएसपी हरि बस्नेत र विपद् उद्धार महाशाखाबाट खटिएका प्रहरीले कार्कीलाई सकुशल उद्धार गरेका हुन् । सन्देश कार्की सामाखुसी बस्दै आएको थाहा भएको छ । घटनाबारे प्रहरी वृत्त बौद्धले अनुसन्धान  गरिरहेको छ । शनिवार थापाथली स्थित पुलबाट बागमतीका हाम फालेकी महिलालाई पनि प्रहरीले सकुशल उद्धार गरेको थियो । महिलाको ट्रमा सेन्टरमा उपचार भइरहेको छ । 


 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।