सिट बाँडफाँटबारे सत्ता गठबन्धनभित्र नीतिगत समझदारी !

person explore access_timeसाउन २६, २०७९ chat_bubble_outline0

नेकपा माओवादी केन्द्रका नेता वर्षमान पुनले सत्ता गठबन्धनभित्र सिट बाँडफाँटका लागि नीतिगत समझदारी भएको बताएका छन् । सत्ता गठबन्धनले सिट बाँडफाँटका लागि मापदण्ड तयार गर्न बनाएको कार्यदलका सदस्य समेत रहेका उनले बिहीबारको कार्यदल बैठक सौहार्दपूर्ण र सकारात्मक रहेको बताए । उनले हाल गठबन्धन दलका सदनमा रहेको संख्या ,२०७९ को जनमत, पार्टीको संवेदनशीलता आदिलाई ध्यानमा राखी सिट तालमेल गर्ने नीतिगत समझदारी भएको बताए । 


‘कार्यदलको बैठक सौहार्दपूर्ण र सकारात्मक रह्यो’, बैठकपछि उनले सामाजिक सञ्जालमार्फत भनेका छन्, ‘हाल गठबन्धन दलका सदनमा रहेको संख्या ,२०७९ को जनमत,पार्टीको संवेदनशीलता आदिलाई ध्यानमा राखी सिट तालमेल गर्ने नीतिगत समझदारी भएको छ ।’ यस्तै कार्यदलका अर्का सदस्य देव गुरुङले पनि सकारात्मक छलफल भएको बताए । उनले  भने, ‘ सिट बाँडफाँटको सहमतिका लागि मोडालिटी बनाउनेबारे आज छलफल भएको छ । छलफल सकारात्मक भएको छ ।’ कार्यदलमा आज छलफल भएको विषयमा पाँच दलले आ आफ्नो पार्टीभित्र पनि छलफल गर्ने बताए । मंसिर ४ को चुनावका लागि सिट बाँडफाँटको मोडालिटी तय गर्न बनेको कार्यदलमा यसबारे छलफल सुरु भएको छ । अर्को बैठक साउन ३० गते बस्नेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।