एमालेले नवप्रवेशीलाई बनायो केन्द्रीय सदस्य (नामावलीसहित)

person explore access_timeसाउन २६, २०७९ chat_bubble_outline0

नेकपा एमालेले विभिन्न पार्टीबाट आफ्नो पार्टीमा आएकाहरुलाई केन्द्रीय सदस्य बनाएको छ । एमालेले केन्द्रीय कमिटीमा जीवन गौतम (दाङ), बृजेशकुमार गुप्ता (कपिलवस्तु) लाई केन्द्रीय सदस्यमा मनोनयन गरेको हो ।


गौतम केहीअघि माओवादीबाट एमालेमा प्रवेश गरेका थिए भने गुप्ता जसपाबाट एमालेमा प्रवेश गरेका थिए । गुप्ता हृदयेश त्रिपाठी समूह छाडेर एमालेमा प्रवेश गरेका थिए । यस्तै  धर्मदत्त देवकोटा (बारा), र अमृत राजवंशी (झापा) लाई पनि एमालेले केन्द्रीय सदस्य बनाएको छ ।  त्यसैगरी, नवराज पौडेल (बाग्लुङ) लाई सल्लाहकार परिषद् सदस्यमा मनोनयन गरिएको गुरुङले बताए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।