राज्यमन्त्री केसीको अध्यक्षतामा स्वस्थ्य बिमा समस्या समाधान कार्यदल गठन

person explore access_timeसाउन २६, २०७९ chat_bubble_outline0

सरकारले स्वस्थ्य बीमा कार्यक्रमको अवस्था र चुनौती अध्ययनका लागि राज्यमन्त्री हिराचन्द्र केसीको अध्यक्षतामा चार सदस्य कार्यदल गठन गरेको छ । बिहिबार स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्या मन्त्रालयमा बसेको बैठकले स्वास्थ्य बीमा कार्यक्रमको अवस्था र चुनौती विश्लेषण एवं समिक्षा गर्न समिति गठन गरिएको हो ।


समितिले स्वास्थ्य बीमाको विद्यमान समस्या समाधानका लागि तीन हप्ताभित्र पृष्ठपोषणसहितको प्रतिवेदन तयार पार्नुपर्ने स्वास्थ्य मन्त्री भवानी प्रसाद​ खापुङका प्रेस सल्लाहकार केदार गौतमले बताए । स्वास्थ्य बीमा समस्या समाधान कार्यदलको सदस्यमा प्रमुख विषेशज्ञ गुणराज लोहनी, बीमा बोर्डका सदस्य डा.सुरेश तिवारी, श्रम रोजगार तथा सामाजिक सुरक्षा मन्त्रालयमा सामाजिक सुरक्षा हेर्ने सहसचिव र सदस्य सचिवमा प्रमुख औषधि व्यवस्थापक नारायण ढकाल रहेका छन् । कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।