सामाजिक सञ्जालमार्फत महिलालाई हैरानी गरेको आरोपमा पक्राउ

person explore access_timeसाउन २६, २०७९ chat_bubble_outline0

सामाजिक सञ्जाल फेसबुकमा नक्कली प्रोफाइल बनाएर मेसेन्जरमार्फत भिडियो कुराकानी गरेर स्क्रिन सट गर्ने र महिलालाई हैरानी गरेको आरोपमा प्रहरीले एकजनालाई पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा ललितपुरको महालक्ष्मी नगरपालिका घर भएका २४ वर्षीय अमन राजथला छन् । 


भिडियो कुराकानीमा महिलालाई पनि अश्लिलता प्रदर्शन गर्न लगाएर राजथलाले सो क्रियाकलापको रेकर्ड राखेर सो रेकर्ड सामाजिक सञ्जालमा प्रशारण गर्छु भनेर ‘बार्गेनिङ’ गरेको केन्द्रीय अनुसन्धान ब्यूरोले जनाएको छ । साउन २४ मा उनलाई पक्राउ गरेर जिल्ला अदालतबाट ५ दिनेको म्याद लिएर आरोपीबारे अनुसन्धान भइरहेको केन्द्रीय साइबर ब्यूरोले जनाएको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।