धनुषा–२ मा नेकपा एकीकृत समाजवादीले बढायो सक्रियता

person explore access_timeसाउन २६, २०७९ chat_bubble_outline0

आगामी मंसिर ४ गतेका लागि घोषित निर्वाचन केन्द्रित गतिविधिमा नेकपा एकीकृत समाजवादी पार्टीले सक्रियता बढाएको छ । सोही क्रममा धनुषाको क्षेत्र नम्बर २ मा सो पार्टीका नेता रामचन्द्र झाले विभिन्न कार्यक्रम घोषणा गरी राजनीतिक गतिविधि बढाएका छन् ।


पूर्वमन्त्री झाले एकीकृत समाजवादीको संगठन विस्तार तथा भेला आयोजनालाई तीव्रता दिन थालेका छन् । नेकपा एकीकृत समाजवादीको धनुषा जिल्ला कार्यसमिति बैठकबाट पालिकास्तरीय भेलाको कार्यतालिका सार्वजनिक समेत गरेको छ ।जसअनुसार धनुषाको हंसपुर नगरपालिकामा साउन ३० गते, जनकपुरधाम उपमहानगरपालिका वडा नम्बर १७ र १८ मा भदौ १ गते, औरही गाउँपालिकाको परवाहामा भदौ ६ गते भेला गर्ने कार्यतालिका सार्वजनिक गरिएको छ । यस्तै, जनक नन्दनी गाउँपालिकामा भदौ ७ गते, कमला नगरपालिकाको लक्कडमा ८ गते, शहिदनगर नगरपालिकामा १० गते, विदेह नगरपालिकाको तीनकौरिया चोकमा १२ गते भेला हुने एकीकृत समाजवादी धनुषाले जनाएको छ ।एकीकृत समाजवादीको तर्फबाट धनुषाको क्षेत्र नम्बर २ मा नेता झाले गठबन्धनका तर्फबाट प्रतिनिधिसभा सदस्यमा उम्मेदवारी दिने आन्तरिक तयारी रहेको स्रोतको जनाइएको छ । यसैको तयारीस्वरुप पार्टीले भेला आयोजनालाई तीव्रता दिएको बताइएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।