व्यवसायी निराजनबहादुर चलाउने टीईपीसी बोर्ड सदस्यमा नियुक्त

person explore access_timeसाउन २६, २०७९ chat_bubble_outline0

युवा व्यवसायी निराजनबहादुर चलाउने व्यापार तथा प्रवर्द्धन केन्द्र (टीइपीसी) को बोर्ड सदस्यमा नियुक्त भएका छन् । उद्योग वाणिज्य तथा आपूर्ति मन्त्रालयको सिफारिसमा बिहीबार चलाउने बोर्ड सदस्यमा नियुक्त भएका हुन् । 


उनीसँगै मनोहर कोइराला पनि बोर्ड सदस्यमा नियुक्त भएका छन् । चार वर्षदेखि रिक्त पदमा बिहीबार पद पूर्ति गरिएको हो । दिपेन्द्र श्रेष्ठ र आशिषमान शेरचन बाहिरिएसँगै खालि रहन पुगेको दुई पदमा बिहीबार चलाउने र कोइरालालाई नियुक्त गरिएको टीईपीसीका कार्यकारी निर्देशक शरदबिक्रम राणाले जानकारी दिए।राणाका अनुसार व्यापार तथा निकासी प्रवर्द्धन विकास समिति (गठन) आदेश, २०६३ अनुसार दुई जनालाई सदस्य पदमा नियुक्त गरिएको हो। बोर्ड सदस्यले व्यापार तथा निकासीका लागि विभिन्न योजना बनाउन सहयोग गर्नेछन् । नमस्ते एग्रो इन्डस्ट्रिज प्रा.लि.का सञ्चालक चलाउने नेपाल उद्योग वाणिज्य महासंघको ट्रेड फेयर कमिटीका सदस्य समेत हुन्।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।