‘बाबरी’ को नयाँ पोस्टर कलाकारको रोमान्टिक लुक्स

person explore access_timeसाउन २६, २०७९ chat_bubble_outline0

सुरेन्द्र पौडेलको निर्देशन रहेको फिल्म ‘बाबरी’ को केही नयाँ पोस्टर सार्वजनिक गरिएको छ । फिल्मको प्रदर्शन मिति नजिकिँदै गर्दा निर्माण युनिटले फिल्मको प्रचार प्रसार ब्यापक बनाउन नयाँ पोष्टर सार्वजनिक गरेको हो । पोस्टरमा फिल्मका मुख्य कलाकार धीरज मगर, अदिति बुढाथोकी र धीरज नाडकर देखिएका छन् । पोस्टरमा तीनै कलाकारको मित्रता झल्काउने छ । 


त्रिकोणात्मक प्रेमकथामा निर्माण भएको फिल्ममा धिरजद्वयको अलवा अदिति बुढाथोकी, बादल भट्ट, कमलमणि नेपाल, उर्मिला बस्नेत, ध्रुव कोइराला, सुनिता श्रेष्ठ, नितेश गुरुङ, त्रिशला तामाङ, दिलीप गुरुङ लगायतका कलाकारको अभिनय छ ।३१ भदौदेखि सार्वजनिक प्रदर्शनमा आउने फिल्ममा निर्देशक पौडेलको कथा र सम्पादन रहेको छ । कालीप्रसाद बाँस्कोटा, सुजन चापागाईँ, अनमोल गुरुङको संगीत, नरेन्द्र मैनालीको छायांकन र एञ्जिला खत्री, विक्रम लामाको कोरियोग्राफी रहेको फिल्म बाबरी फिल्मस्को ब्यानरमा निर्माण भएको हो । फिल्मका निर्माता गणेश बुढाथोकी र पुष्षलता बुढाथोकी रहेका छन् ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।