इलाका प्रहरी कार्यालय बनेपामा डीएसपी राख्ने निर्णय

person explore access_timeसाउन २६, २०७९ chat_bubble_outline0

काभ्रेको बनेपास्थित इलाका प्रहरी कार्यालयमा प्रहरी नायव उपरीक्षक (डीएसपी) राख्ने निर्णय गरिएको छ । इन्स्पेक्टरको दरबन्दी भएको सो इलाकामा प्रहरी प्रधान कार्यालयले डीएसपीलाई काजमा खटाउने निर्णय गरेको हो ।


बनेपामा डीएसपी रेशम बोहरालाई काज सरुवा गरिएको छ । बोहरासँगै प्रहरी महानिरीक्षक धीरजप्रताप सिंहले ८ जना डीएसपीको काज सरुवा गरेका छन् । बिजयराज पण्डितलाई जिल्ला प्रहरी कार्यालय चितवन, गोविन्द पन्थीलाई उपत्यका अपराध अनुसन्धान कार्यालय, अञ्जना श्रेष्ठलाई जिल्ला प्रहरी कार्यालय काभ्रेमा र बिजय श्रेष्ठलाई जिल्ला प्रहरी कार्यालय सर्लाहीमा काज सरुवा गरिएको छ ।साउन २४ मा १३१ जना डीएसपीको सरुवा भएको थियो । सरुवा हुनासाथ पुनः ८ जना डीएसपीको काज सरुवा गरिएको छ । कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।