दिपेन्द्र टी–ट्वान्टी वरीयताको अलराउन्डरतर्फ आठौं स्थानमा

person explore access_timeसाउन २५, २०७९ chat_bubble_outline0

नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टिमका अलराउन्डर दीपेन्द्र सिंह ऐरीको टी–ट्वान्टीको ब्याटिङ वरीयतामा यथावत रहेका छन् । अन्तर्राष्ट्रिय क्रिकेट परिषद (आईसिसी) ले अपडेट गरेको नयाँ वरीयतामा अलराउन्डरतर्फ आठौं स्थानमा यथावत रहन सफल भएका हुन् ।


दिपेन्द्र ब्याटिङ वरीयताको ४२ औं स्थानमा छन् । ब्याटिङतर्फ नेपालका कुशल भुर्तेल ३८ औं स्थानमा यथावत छन् ।​ बलिङतर्फ नेपालका कप्तान सन्दीप लामिछाने ४१ औं स्थानमा यथावत रहेका छन् । बलिङमै अविनाश बोहरा दुई स्थान तल झरेर ९४ औं स्थानमा रहेका छन् ।नेपालले अब केन्यासँग टी–ट्वान्टी र एकदिवसीय अभ्यास सिरिज खेल्दैछ । जसमा पाँच टी–ट्वान्टी खेलको सिरिज हुनेछ भने तीन एकदिवसीय सिरिज हुनेछ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।