यो पटक पदाधिकारी टुंग्याउछौँ : प्रचण्ड

person explore access_timeसाउन २५, २०७९ chat_bubble_outline0

नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ पार्टी पदाधिकारी टुंगो लगाउने बताएका छन् । जापानको पाँच दिने भ्रमण सकेर स्वदेश फर्किएका प्रचण्डले अब यो पटक पदाधिकारी टुंगो लगाएर चुनावमा जाने बताए ।


पदाधिकारी कोटको खल्तीमा छ कहिले सार्वजनिक गर्नुहुन्छ भन्ने सञ्चारकर्मीहरुको प्रश्नमा प्रचण्डले मिडियाका साथीहरुले अलि धेरै नै भनेकाले पदाधिकारी बनाएर छाड्ने बताए । यस्तै प्रचण्डले राष्ट्रपतिले नागरिकता विधेयक रोक्न नहुने बताए ।  राष्ट्रपतिले नागरिकता विधेयक नरोक्न प्रचण्डले विश्वास व्यक्त गरे ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।