नितिशकुमारले जनतालाई धोका दिए : भाजपा

person explore access_timeसाउन २५, २०७९ chat_bubble_outline0

बिहारमा नितिशकुमारले गठबन्धन तोडेर जनतालाई धोका दिएको भाजपाले आरोप लगाएको छ । नितिशकुमारले अचानक गठबन्धन तोडेपछि स्तब्ध भएको भाजपा बिहार इकाइले उनलाई राज्यका जनतालाई धोका दिएको आरोप लगाएको छ । पटनामा एक पत्रकार सम्मेलनलाई सम्बोधन गर्दै बिहार भाजपा प्रमुख सञ्जय जैसवालले बिहारका जनताले नितिशकुमारलाई कहिल्यै क्षमा नदिने बताए ।
 
‘हामीले सन् २०२० को चुनाव एनडीएअन्तर्गत मिलेर लडेका थियौं । जनादेश जेडीयू र भाजपाका लागि थियो । हामीले धेरै सीट जित्यौं । यद्यपि, नितिश कुमारलाई मुख्यमन्त्री बनाइएको थियो । मंगलबार जे भयो त्यो बिहारका जनता र भाजपामाथि विश्वासघात हो’, नितिशतर्फ संकेत गर्दै जयसवालले भने ।
 
नितिशकुमारले मंगलबार बिहारको मुख्यमन्त्री पदबाट राजीनामा दिएका थिए  । उनले  राज्यपाल फागु चौहानलाई भेटेर राजीनामा दिएका हुन् ।  राजीनामा दिनुअघि नितिशले बिहारमा भाजपासँगको  गठबन्धन तोडेको घोषणा गरेका थिए ।  
 
आफ्नो पार्टीलाई कमजोर पार्ने प्रयास गरेको आरोप लगाउँदै नितिश भाजपा सँगको गठबन्धनबाट टाढिएका थिए ।
 


कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।