क्रिप्टो कारोबारको आरोपमा पक्राउ परेका युवक ६ लाख धरौटीमा रिहा

person explore access_timeसाउन २४, २०७९ chat_bubble_outline0

भर्चुअल मुद्रा (क्रिप्टो करेन्सी)को कारोबार गरेको आरोपमा पक्राउ परेका विश्वराम श्रेष्ठलाई अदालतले धरौटीमा रिहा गर्न आदेश गरेको छ । काभ्रेको मण्डनदेउपुर गाउँपालिका–७ घर भएका विश्वराम श्रेष्ठ जिल्ला अदालतले मागेको ६ लाख धरौटी बुझाएर छुटेका हुन् । 


साउन १ मा जिल्ला प्रहरी परिसर काठमाडौंले श्रेष्ठलाई पक्राउ गरेको थियो । अनुसन्धानबाट श्रेष्ठले क्रिप्टो करेन्सी तथा विदेशी मुद्राको कारोबार गरेको देखिएको जिल्ला प्रहरी परिसर काठमाडौंका एसपी दिनेशराज मैनालीले रातोपाटीलाई बताए । क्रिप्टोलाई माध्यम बनाएर श्रेष्ठले हुण्डीको कारोबार गर्ने गरेका थिए । साउन ३२ मा आफ्नो खाताबाट अचानक रकम ट्रान्सफर भएको भनेर जीवनराज उप्रेतीले जानकारी गराएपछि प्रहरीले अनुसन्धान गर्दा रकम विश्वरामको खातामा जम्मा भएको देखिएको थियो । विश्वरामको मोवाइल फरेन्सिक ल्यावमा जाँच गर्दा मोबाइलमा क्रिप्टो कारोबारमा प्रयोग गरिने एप्सहरु प्रयोग भएको भेटिएको छ  ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।