अभिनेत्री कंगना रनौटलाई डेंगु, बिरामी भएपनि सेटमा काम गर्दै

person explore access_timeसाउन २४, २०७९ chat_bubble_outline0

अभिनेत्री कंगना रनौटलाई डेंगु भएको छ । यो जानकारी कंगना रनौटको प्रोडक्सन हाउस ‘मणिकर्णिका फिल्म्स’ को टोलीले सामाजिक सञ्जालमा सेयर गरेको हो । पोस्टमा उच्च ज्वरो आएपछि पनि कंगना आफ्नो आगामी प्रोजेक्टको सेटमा काम गरिरहेकी छिन्।


‘मणिकर्णिका फिल्म्स’ को टोलीले कंगनाका केही तस्बिरहरु सामाजिक सञ्जालमा सेयर गरेका छन् । यी तस्बिरहरूमा कंगना बिरामी भए पनि काम गरिरहेको देख्न सकिन्छ । तस्बिरको क्याप्सनमा लेखिएको छ, ‘​जब तपाई डेंगुबाट पीडित हुनुहुन्छ, तपाईंको रक्तकोशिकाको सङ्ख्या द्रुत गतिमा घट्छ र तपाईंलाई उच्च ज्वरो पनि आउँछ। यस्तो अवस्थामा पनि काममा आउनुभयो भने त्यो पागलपन होइन, पागलपन हो।’टोलीले पोस्टमा थप लेखेको छ, ‘​कंगना यस्तो प्रेरणा हुन्। चाँडै निको हुनुहोस् म्याडम। रानीलाई थप शक्ति मिलोस्।’  प्रतिक्रियामा, कंगनाले लेखेकी छन्,‘​धन्यवाद टीम मणिकर्णिका फिल्म्स । शरीर बिरामी छ, आत्मा होइन। दयालु शब्दहरूको लागि धन्यवाद।’कंगना आजकल आफ्नो आगामी फिल्म ‘इमर्जेन्सी’ को सुटिङमा व्यस्त छिन् । यस फिल्ममा कंगना पूर्व प्रधानमन्त्री इन्दिरा गान्धीको भूमिकामा देखिनेछिन् । फिल्ममा उनीबाहेक श्रेयस तलपदे पूर्व प्रधानमन्त्री अटल बिहारी वाजपेयी र अनुपम खेर क्रान्तिकारी नेता जेपी नारायणको भूमिकामा देखिनेछन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।