किन सर्‍यो दीपक मनाङ्गेको ‘२ नम्बरी’ ?

person explore access_timeसाउन २४, २०७९ chat_bubble_outline0

गण्डकी प्रदेशका युवा तथा खेलकुद मन्त्री दीपक मनाङ्गे निर्माता रहेको ‘२ नम्बरी’ को प्रदर्शन मिति परिवर्तन भएको छ । यस अगाडि कार्तिक ४ गते प्रदर्शनमा आउने बताइएको फिल्मलाई २ साता अगाडि सारिएको हो ।


प्रस्तुतकर्ता किरण नेपालीले अब फिल्म २१ गतेबाट रिलिज हुने जानकारी दिए । वितरकसँगको सल्लाहमा असोज २१ गते खाली रहेकोले प्रदर्शन गर्न लागेको उनको भनाई रहेको छ । आगामि ४ मंसिरको चुनावमा निर्माता नेपाली उम्मेदवार बन्ने भएका कारणले फिल्म छिटै रिलिज गर्न लागेको चर्चा भने फिल्म क्षेत्रमा चलेको छ ।दयाहाङ राई, सौगात मल्ल, उपासना सिंह ठकुरी र उगेन छोदेनको मुख्य भूमिका फिल्ममा छ । २ साथीको मित्रताको कथामा बनेको फिल्मको सरोज नेपाली कार्यकारी निर्माता हुन् । दीपेन्द्र लामाको निर्देशन रहेको फिल्ममा दीपकको अलवा अमलादेवी राई र जयश श्रेष्ठ निर्माताको रुपमा छन् ।
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।