इस्को सेभियामा अनुबन्ध

person explore access_timeसाउन २४, २०७९ chat_bubble_outline0

स्पेनिस ला लिगा क्लब रियल मड्रिडका मिडफिल्डर इस्को अर्को स्पेनिस क्लब सेभिया अनुबन्ध भएका छन् । गत सिजनको ला लिगा र युइएफए च्याम्पियन्स लिग जितेसँगै इस्को सान्टियोगो बर्नाबेउको बसाइमा पूर्णविराम अन्त्य गर्ने मनस्थितिमा थिए । 


नो वर्ष रियल मड्रिडमा बिताएका इस्कोले तीन पटक स्पेनिस ला लिगा र पाँच पटक च्याम्पियन्स लिगको उपाधि जितेका थिए । इस्को  सन् २०१३ मा मालागाबाट रियाल मड्रिड गएका थिए ।सेभियाले इस्कोको स्वास्थ्य परिक्षण भइसकेको  र उनलाई बुधबार रामोन सान्चेज पिज्वान स्टेडियममा सार्वजनिक गरिने बताएको छ । नयाँ सिजनका लागि सेभियाले अनुबन्ध गरेको इस्को तेस्रो खेलाडी हुन् । यसअघि सेभियाले मर्काओ र एलेक्स टेन्सलाई भित्र्याइसकेको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।