प्रधानन्यायाधीशविरुद्धको महाअभियोग प्रस्ताव सिफारिस समितिमा

person explore access_timeसाउन २२, २०७९ chat_bubble_outline0

प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्रशम्शेर जबराविरुद्ध दर्ता भएको महाअभियोग सिफारिस समितिमा पठाइएको छ । सभामुख अग्नि सापकोटाले महाभियोग सिफारिस समितिमा पठाउने प्रस्ताव निर्णयार्थ प्रस्तुत गर्दा बहुमत सदस्यले स्वीकृत गरेका छन् । 


महाभियोग प्रस्ताव समितिमा गएसँगै समितिले आफ्नो कार्यविधि बनाई छानविन प्रक्रियालाई अगाडि बढाउनेछ । प्रधानन्यायाधीश राणामाथि गत फागुन २९ गते महाअभियोग प्रस्ताव दर्ता भएपनि ५ महिनापछि छलफल प्रारम्भ भएको हो । राणाको कार्यकाल आगामी मंसिर १४ गते सकिँदैछ । प्रतिनिधिसभाको अर्को बैठक मंगलबार बिहान ११ बस्नेगरी स्थगित भएको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।