ad
x

टोटेनहमको सुखद सुरुवात

person explore access_timeसाउन २१, २०७९ chat_bubble_outline0

प्रिमियर लिग फुटबलमा टोटेनहमले सुखद सुरुवात गरेको छ । शनिबार भएको सिजनको पहिलो खेलमा टोटेनहमले साउथ ह्याप्टनमाथि ४–१ गोलको सहज जित निकालेको हो ।  घरेलु मैदानमा भएको खेलमा टोटेनहमका लागि जित दिलाउन रियान सेसन्गोन्जो, इरिक डेर र डेजान कुलुसेभेकीले एक–एक गोल गरे । एक गोल टोटेनहमले आत्मघाती उपहार पाएको थियो ।


 उता साउथह्याप्टनका लागि जेम्स वार्डले एक गोल फर्काए । जितसँगै टोटेनहमले एक खेलबाट ३ अंक जोडेको छ ।  इता साउथह्याप्टनले हारबाट सिजनको सुरुवात गरेको छ । आजनै भएको अर्काे खेलमा बर्नमाउथले एस्टन भिल्लामाथि २–० गोलको जित निकाल्यो । त्यस्तै लिड्स युनाइटेडले उल्भ्सलाई २–१ गोल अन्तरले हरायो ।  लिगको अर्काे खेलमा न्युक्यासले नथिङहम फरेस्टले न्युक्यासललाई हरायो ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।