ad
x

साउनभित्रै पार्टीका सबै भातृ संस्थाहरुले पूर्णता पाउँछन् : प्रदिप पौडेल

person explore access_timeसाउन २१, २०७९ chat_bubble_outline0

नेपाली काँग्रेसका केन्द्रीय सदस्य प्रदिप पौडेलले आगामी निर्वाचनमा काँग्रेसका उम्मेदवारहरूलाई कसरी बलियो बनाउने भन्ने बिषयमा सोच्ने समय आएको बताएका छन् । शनिबार चितवनमा सञ्चारकर्मीहरुसँगको कुराकानीका क्रममा उनले सो कुरा बताएका हुन् ।


नेता पौडेलले भने, ‘टिकट वितरणदेखि उम्मेदवारलाई विजयी गराउने सम्मको मार्गचित्र अहिले देखिनै बनाउनुपर्छ ।’ देशलाई स्थिर सरकार दिनका लागि पनि पदाधिकारीहरु जिम्मेवार भएर प्रस्तुत हुनुपर्ने उनको भनाई थियो ।फरक प्रसंगमा बोल्दै पौडेलले काँग्रेसका भातृ संस्थाहरुले साउन महिनाभित्रै पूर्णता पाउने बताए । तत्काल आम निर्वाचनको मिति तोकिएकाले सबै निर्वाचन केन्द्रित हुने भन्दै उनले निर्वाचन पछि भातृ संस्थाहरुको अधिवेशन हुने बताए । उनले भने, ‘भातृ संस्थाहरुले पूर्णता पाउँछ । अनि निर्वाचनमा जान्छन् । भातृ संस्थाको अधिवेशन निर्वाचन पछि मात्रै होला ।’

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।