रणवीरलाई फलो गर्दै नायिकाले गरिन् न्यूड फोटोसुट

person explore access_timeसाउन २१, २०७९ chat_bubble_outline0

नग्न फोटोशूटपछि बलिउड अभिनेता रणवीर सिंहको सबैतिर चर्चा छ । उनको यो फोटो सुटपछि ‘खतरों के खिलाडी १२’ फेम एरिका प्याकार्डले सामाजिक सञ्जालमा आफ्नो सेमी न्यूड तस्बिर पोस्ट गरेकी छिन् । फोटोमा उनी निकै बोल्ड स्टाइलमा देखिएकी छिन् । एरिकाले यो फोटो सेयर गर्दै रणवीर सिंहको बारेमा पनि कुरा गरेकी छिन् ।


तस्बिर सेयर गर्दै एरिकाले क्याप्सनमा लेखेकी छिन्, 'म यहाँ रणवीरलाई कम्पनी दिन्छु।' फोटोमा एरिका टपलेस देखिएकी छिन् । उनले डेनिम जिन्स मात्र लगाएकी छन् । उनीसँगै उनले कपाल खोलेर पछाडिको तस्बिरमा क्लिक गरेका छन् । एरिकाको यो तस्बिर सार्वजनिक भएपछि नायिका चर्चामा आएकी छिन् । उनको यो पोष्टलाई लिएर मानिसहरुबाट विभिन्न खालका प्रतिक्रियाहरु आइरहेका छन् ।एरिका एक भारतीय मोडल, अभिनेत्री र सोसल मिडिया इन्फ्लुएन्सर हुन्। उनी हालै रोहित शेट्टीको शो ‘खतरों के खिलाडी १२’ मा देखिएकी थिइन् । तर उनी शोमा धेरै समय टिक्न सकेनन् र पहिलो हप्तामै शोबाट बाहिरिएकी थिइन् । एरिका बलिउडका चर्चित खलनायक गेविन प्याकार्डकी छोरी हुन् ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।