ad
x

बंगलादेशलाई हराउँदै भारत च्याम्पियन

person explore access_timeसाउन २०, २०७९ chat_bubble_outline0

भारतले साफ यू–२० च्याम्पियनसिप फुटबलको उपाधि जितेको हो । शुक्रबार भएको फाइनलमा बंगलादेशलाई ५–२ गोल अन्तरले हराउँदै भारतले लगातार दोस्रो पटक उपाधि जितेको हो ।  


भुवनेश्वरस्थित कालिंगा स्टेडियममा भारतलाई जित दिलाउन गुर्किरात सिंहले ह्याट्रिकसहित ४ गोल गरे । यस्तै हिमान्सु जान्ग्राले एक गोल गरे । बंगलादेशका मोहमद रोजन र शाहीम मियाले एक एक गोल गरे ।भारतले खेलको दोस्रो मिनेटमा गुर्किरात सिंहको पेनाल्टी गोलमार्फत  अग्रता बनाएको थियो । बंगलादेशका लागि खेलको ४५ औं मिनेटमा मोहमद रोजनले बराबरी गोल फर्काए । खेलको ४८ औं मिनेटमा शाहीम मियाले गोल गर्दै बंगलादेशलाई २–१ को अग्रता दिलाए । गुर्किरातले ६० औं मिनेटमा व्यक्तिगत दोस्रो गोल भारतलाई २–२ को बराबरीमा ल्याए ।

त्यसपछि खेलको निर्धारित ९० मिनेटमा थप गोल भएन र खेल अतिरिक्त समयमा गएको थियो । अतिरिक्त समयमा भारतले लगातार तीन गोल थप्यो । खेलको ९२ औं मिनेटमा हिमान्सु जान्ग्राले गोल गर्दै भारतलाई ३–२ को अग्रता दिलाए । ९३ औं मिनेटमा गुर्किरातले ह्याट्रिक पूरा गर्दा भारतका लागि चौथो गोल गरे । खेलको ९९ औं गुर्किरातले व्यक्तिगत चौंथो गोल गर्दै भारतलाई ५–२ को जित दिलाए ।
  

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।